چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۰/۹ - ۱۳:۳۰

بازگشایی و نمک پاشی تمام معابر اصلی شهر توسط خدمات شهری شهرداری شبستر

بنا به گزارش روابط عمومی شهرداری ، با توجه به بارش سنگين برف از صبح امروز و ادامه بارش ، پرسنل زحمتکش معاونت خدمات شهری شهرداری شبستر با استفاده از تجهیزات و ماشين الات و با بهره گيري از تمامي امكانات موجود در حال انجام عمليات برفروبي و نمك پاشي معابر سطح شهر مي باشند. سیروس اشرفی شهردارشبستردر این...

به گزارش روابط عمومی شهردای شبستر ، با توجه به بارش  برف از صبح امروز و ادامه بارش  ،  پرسنل زحمتکش معاونت خدمات شهری شهرداری شبستر با استفاده از تجهیزات و ماشين الات و با بهره گيري از تمامي امكانات موجود در حال انجام عمليات برف روبي و نمك پاشي معابر سطح شهر مي باشند. سیروس اشرفی شهردارشبستردر این رابطه افزودبا توجه به بارش اولین برف زمستانی ، و در جهت رفاه حال شهروندان گرامي معاونت خدمات شهرداري شبستر با استفاده از تمامي تجهيزات در حال انجام عمليات برف روبي  و نمک پاشی برای مسیر گشایی خیابانهای اصلی و فرعی شهر مي باشند.

شهردارشبستر در ادامه  افزود : با توجه به پیش بینی های انجام شده قبلی ، خدمات شهری نسبت به آماده باش بودن کلیه نیرو ها و عوامل اقدام نموده و مقادیر لازم نمک برای نمک پاشی تهیه شده است .

وی در خاتمه از همکاری شهروندان تشکر نموده و از همشهریان  عزیز خواستار شد تا از ریختن برف حیاط و پشت بام به کوچه ها و معابر عمومی که باعث راه بندی و یخ بندان میشوند ، خودداری نمایند.