چهارشنبه ۱۳۹۵/۳/۱۲ - ۱۲:۲۷
مهندس اشرفی خبر داد :

خرید یك دستگاه ماشین آتش نشانی ایسوزو 18 تن اطفاء حریق توسط شهرداری شبستر + تصاویر

مهندس اشرفی شهردار شبستر خبر داد : با اعتباری بیش از 5 ميليارد ريال از محل منابع داخلي شهرداری شبستر یک دستگاه ماشین آتش نشانی برای شهروندان شبستر خریداری شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شبستر ، مهندس اشرفی با اعلام این خبر افزود : ماشین خریداری شده مجهز به امکانات روز و دارای تجهیزات کامل اطفاء حریق است و جهت اطفاء حريق در شهر شبستر استفاده می شود.

وي اظهار داشت : جهت ايجاد امنيت و جلوگيري و رفع خسارات حوادث پيش بيني نشده آتش سوزي در شهر شبستر تجهيز ايستگاه  آتش نشانی شبستر در دستور کار شهرداری قرار داشت.

شهردار شبستر خاطرنشان کرد :با مساعدت مقامات استانی و همت فرماندار محترم و شورای اسلامی شهر و شهرداری نسبت به خرید یک دستگاه خودرو آتش‌نشانی با تجهیزات کامل ایمنی اقدام و به ناوگان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اضافه گردید.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی شهر شبستر به عنوان مرکز شهرستان شبستر  لزوم اتخاذ تدابیر اعطای تجهیزات و امکانات ایمنی بیشتر برای شهر را یادآور شد و از انجام مطالعات در خصوص آمادگی بیشتر برای مقابله با سوانح و حوادث احتمالی خبر داد.

سید سعید کاشانی فرماندار شهرستان شبستر در بازدید این دستگاه ضمن تبریک به مردم شبستر از همت و تلاش شبانه روزی شهردار و اعضای شورای شهر تقدیر و تشکر کرد و خرید سه دستگاه ماشین آلات سنگی و آتش نشانی را نتیجه وفاق و همدلی مجموعه شهرداری و شورا دانست .

کاشانی گفت : این که اعضای شورا و شهردار شبستر هماهنگ با هم بدون هیچ تنش در عمران و آبادانی شهر تلاش می کنند قابل تقدیر است .

انتهای پیام/