چهارشنبه ۱۳۹۵/۸/۵ - ۹:۴۷

جوابیه واحد فنی و شهرسازی در خصوص انتشار مطالبی در خصوص پروژه میدان ورودی شبستر

با انتشار مطالبی در خصوص پروژه احداث میدان ورودی شهر شبستر از طرف تبریز در شبکه های اجتماعی واحد فنی و شهرسازی شهرداری شبستر جوابیه ای در این خصوص منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شبستر ، با انتشار مطالبی در خصوص پروژه احداث میدان ورودی شهر شبستر از طرف تبریز در شبکه های اجتماعی واحد فنی و شهرسازی شهرداری شبستر جوابیه ای در این خصوص منتشر کرد.

متن پیام بدین شرح است:  

سلام 
ضمن تشکر از عوامل محترم شهرداری شبستر در اجرای طرحهای عمرانی و ارسال فعالیت ها بصورت تصویری نه با شعار
خواهشا" سلام گرم و خسته نباشید خبرنگار را خدمت آقای اشرفی شهردار محترم برسانید و پاسخ سوالم از آقای شهردار را به پی وی ام ارسال فرمائید تا باطلاع مردم برسد
سوال:
از دیروز چندپیام و عکس از اقدام عمرانی همین مکان ورودی شبستر فرستاده اند و ادعا میکنند کیفیت اسفالت کمه یا قیر پاشی نشده یا خیلی کم قیر پاشیده شده است 
یا بجای غلطک جاده ایی از غلطک ضعیف برای داخل کوچه ها استفاده شده است
چون خودم ناظر عملیات نبودم  آقای شهردار لطف کنند پاسخ دهند گفته های بالا صحت دارد یا نه ؟ چرا

پاسخ واحد فنی و شهرسازی :

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت خبرنگار محترم جناب آقای احمدی و تشکر ویژه بابت پیگیری مطالبات مردم
 به استحضار می رساند شهرداری شبستر از از ابتدای سال جاری و با پیگیری های مستمر توانسته مقدار قابل توجهی قیر رایگان از سازمان ها و ادارات ذیربط از قبیل اداره کل راه و شهرسازی و سازمان همیاری دریافت نماید که نتیجه این عملکرد در بهسازی و روسازی خیابان های حاج رحیمیان ، پروین اعتصامی، کوی جانبازان، معلم، گلشن، دادرس،  شتربان، کُوی پیر، کُوی بهارستان، آبشار٢، کُوی گلگشت ، فاز اول حافظ شرقی، قدس٢ و ٣ ، کُوی رازی ٤ و ٥ و ٦ ، کُوی بسیج ١ و ٢ ، کوثر ٥ و ٦ ، وحدت ٤و ٦ و در پایان ضلع شمالی و جنوبی میدان ورودی و لکه گیری اساسی کُوی مخابرات و ... به مساحت بیش از ٣١٠٠٠ مترمربع تنها بخش کوچکی  از عملکرد بی سابقه  ٨ ماهه شهرداری شبستر بوده که متاسفانه برخی افراد بصورت غیرمنصافه و یک طرفه نسبت به تخریب و وارونه جلوه دادن عملکرد شهرداری اقدام می نمایند! 
هر چند شهرداری شبستر در این بین خود را بدون اشتباه قلمداد ننموده و درهر زمان و در هر مکان اماده پاسخگویی نسبت به عملکرد خود بوده و آماده دریافت هرگونه پیشنهاد و انتقادات همشهریان فهیم شبستری می باشد. 
درپایان چند نمونه عکس از اجرا و قیر پاشی میدان ورودی نیز جهت استحضار جنابعالی و اعضای محترم کانال بحضور ارسال می گردد.ضمنا اضافه می نماید در تمامی مراحل عملیات عمرانی شهرداری شبستر از جمله اسفالت ریزی آزمایشگاه مکانیک خاک استان نسبت به نمونه برداری و آرائه شیت های آزمایشگاهی اقدام می نماید.
ایرانی فر  مسئول واحد فنی و شهرسازی شهرداری شبستر