شنبه ۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۱۴:۱۹

شهردار شبستر خبر داد: اتمام عملیات آسفالت بزرگترین میدان شهر شبستر + تصاویر

مهندس سیروس اشرفی در حاشیه بازدید از عملیات آسفالت‌ریزی میدان ورودی شبستر از طرف تبریز اظهار کرد: با تلاش تمام همکاران واحد فنی و شهرسازی و اعضای شورای شهر شبستر، عملیات آسفالت‌ریزی میدان به متراژ 15 هزار مترمربع به اتمام رسید.

به گزارش  روابط عمومی شهرداری شبستر ، مهندس سیروس اشرفی در حاشیه بازدید از عملیات آسفالت‌ریزی میدان ورودی شبستر از طرف تبریز اظهار کرد: با تلاش تمام همکاران واحد فنی و شهرسازی و اعضای شورای شهر شبستر، عملیات آسفالت‌ریزی میدان به متراژ 15 هزار مترمربع به اتمام رسید.

وی افزود: بودجه میدان ورودی شهر از منابع داخلی شهرداری هزینه شده است .

شهردار شبسترتصریح کرد: برای سهولت عبور و مرور، فعلا عملیات آسفالت دور میدان و ورودی‌‌‌ شبستر انجام و عملیات بهسازی داخل میدان شامل نصب المان و نورپردازی و فضای سبز در سال آینده انجام خواهد شد.
مهندس اشرفی شهردار شبستر گفت : عزم شهرداری برای آسفالت و ترمیم معابر شبستر جدی و نهضت آسفالت که از مهمترین اولویت های این دستگاه اجرائی در سال 1395 بوده است یکی از نیازهای مهم و ضروری شهروندان، تردد آسان، ایمن و کاهش بار ترافیکی در شهر است که در این باره عملیات آسفالت و روکش معابر و خیابان های شهر در حال انجام است و شهرداری توانسته در اقدامی بی سابقه و بر اساس طرح  نهضت آسفالت خدمات شایسته ای را به شهر و شهروندان ارائه نماید.
انتهای پیام/