دوشنبه ۱۳۹۵/۹/۱ - ۱۱:۲۶
شهردار شبستر خبر داد :

اتمام عملیات جدول گذاری و آسفالت خیابان حافظ شرقی

مهندس اشرفی شهردار شهر شبستر از اتمام عملیات بهسازی و جدول گذاری خیابان حافظ شرقی و آسفالت ریزی این خیابان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شبستر ، مهندس اشرفی شهردار شبستر ضمن اشاره به پروژه های عمرانی شهرداری در بخش های مختلف شهر اظهار داشت: پروژه بازسازی، اصلاح و جدول گذاری، اجرای کانیو و همچنین آسفالت خیابان حافظ شرقی انجام شد .

 مهندس اشرفی گفت: همچنین عملیات روکش آسفالت و آسفالت ریزی معابر سطح شهر یکی از الویت های اصلی برای تامین رفاه و تسهیل عبور و مرور شهروندان است که در همین راستا  لکه گیری آسفالت معابر بصورت اکیپ های سیار در سطح شهر انجام می گیرد.

وی همچنین به آماده سازی معابر و کوچه های مختلف شهر اشاره کرد و افزود: در حال حاضرآماده سازی برخی از مناطق انجام شده که پس از اتمام بر اساس شیوه نامه مصوب و برنامه ریزی صورت گرفته نسبت به انجام آسفالت ریزی اقدام می شود. 

اشرفی تصریح کرد:  شهرداری در راستای بهسازی و استاندارد سازی پیاده‏ روها برای افزایش امنیت و آرامش شهروندان در کنار جدول گذاری و آسفالت معابر و کوچه ها، بازسازی و اصلاح پیاده‌روهای سطح شهر را در دستور کار قرار داده و در حال انجام است.

مهندس اشرفي با اشاره به افتتاح چندين پروژه عمراني در هفته بسيج سال جاري و اتمام عمليات آسفالت خيابانهاي کوي جانبازان ، قدس ، ميثم ، فرهنگ ، وحدت ، حاج رحيميان ، رازي و ساير معابر اصلي وفرعي شهر افزود : تمام عمليات جدول گذاري ، زيرسازي و آسفالت در سال جاري ، نشان از اهتمام شهرداري شبستر در راستاي رفع مشکلات شهر و نهضت خدمت رساني انجام شده است.

انتهای خبر / ایلخانی