دوشنبه ۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۰:۲۷

عملیات عمرانی دربلوار خروجی شهر شبستربه سمت تسوج توسط شهرداری شبستر

شهردار شبستر خبر داد : استخرسینه کاها در بلوارخروجی شهر شبستر به سمت شهرتسوج در راستای ساماندهی وبهسازی این بلوار توسط شهرداری شبستر تملک گردید.

به گزارش روابط عمومی شهردای شبستر ، مهندس سیروس اشرفی شهردار شبستر در حاشیه بازدید از عملیات عمرانی بلوار خروجی شبستر - تسوج اظهار کرد : عملیات بازگشایی و اتصال دو بلوار خروجی شبستر -تسوج و تعریض جاده در دستور کار شهرداری قرار گرفته است. 

مهندس اشرفی افزود: شهرداری شبستر با تملک و مصالحه قسمتی از استخر واقع در خروجی شبستر در حال بازگشایی مسیر می باشد  این نقطه به خاطر عرض کم جاده در هنگام ورود به شهر باعث ایجاد خطرات جانی و مالی به همشهریان می شد که شهرداری شبستر درصدد رفع این خطر است .

شهردار شبستر گفت : استخر سینه کاها در بلوارخروجی شهرشبستر به سمت شهرتسوج در راستای ساماندهی وبهسازی این بلوار توسط شهرداری شبستر تملک گردید. این استخر به مساحت تقریبی650 مترمربع  می باشد.

اشرفی در پایان خاطر نشان کرد: واحد عمرانی و شهرسازی شهرداری با تمام توان در حال انجام عملیات تعریض جاده و احداث استخر جدید در کنار جاده است و به زودی شاهد بهره برداری از این پروژه خواهیم بود.

انتهای خبر/