یکشنبه ۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۴۱

پیام تبریک  شهردار شهر شبستر به مناسبت هفته هلال احمر

سید باقر موسویان شهردار شبستر  طی پیامی روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر را به همه امدادگران، نجاتگران، داوطلبان و همه تلاشگران جمعیت هلال احمر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شبستر ، سید باقر موسویان شهردار شبستر  طی پیامی روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر را به همه امدادگران، نجاتگران، داوطلبان و همه تلاشگران جمعیت هلال احمر تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است :

هر زمان سخن از مفاهيمي چون ايثار ،فداكاري،از جان گذشتگي و مهرباني به ميان مي آ يد بدون ترديد نام جمعيت هلال احمر و رادمردان و شيرزنان آن به ذهنها متبادر مي گردد.

آري سخن از انسانهاي پاك و وارسته ايست كه با دستهاي پرتلاش،سينه هاي لبريز از اميد ،دلهاي سرشار از شور ياري همچون فرشتگاني بي هيچ گونه منت ودرخواستي سربرفرمان خدا نهاده و از جان و دل به كمك نيازمندان و امدادطلبان مي شتابند.

لذا بر خود لازم ميدانم به مناسبت 19 ارديبهشت روز جهاني صليب سرخ وهلال احمراز باب «من لم يشكرالمخلوق،لم يشكرالخالق» مراتب تشكر و تقديرخود را از تلاشها،خدمات و زحمات ارزنده و بي شائبه نجاتگران،امدادگران،اعضاء و داوطلبان جمعيت هلال احمرشهرستان شبستر اعلام نمايم و اميد است با استعانت از پروردگار متعال در سايه عنايات و توجهات حضرت ولي عصر (عج) با همكاري وهمدلي تمامي شما تلاشگران عرصه احسان ،بشردوستي و نيكوكاري شاهد توفيقات بيشتردر راستاي انجام ماموريتها باشيم.ان شاء الله