شنبه ۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۱:۴۱

پیام تبریک شهردار شبستر به مناسبت گرامیداشت روز شوراها ، بزرگداشت روز کارگر و نکوداشت مقام معلم

شهردار شبستر به مناسبت گرامیداشت روز شوراها ، بزرگداشت روز کارگر و نکوداشت مقام معلم پیامی صادر کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری شبستر ،  شهردار شبستر به مناسبت گرامیداشت روز شوراها ، بزرگداشت روز کارگر و نکوداشت مقام معلم پیامی صادر کرد . 
 

خدای متعال را همواره حاضر و ناظر کار خود بدانید و خدمتی را که مردم بر دوش شما نهاده اند،به عبادتی بزرگ و موجب تقرب به خداوند مبدل نمائید. (مقام معظم رهبری)

 

سپاس خداوند متعال را که به لطف استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راستای احترام و اکرام به شخصیت و هویت انسان و مردم عزیز ایران نهادی به نام شورای اسلامی در این کشور شکل گرفت. بدینوسیله نهم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس نهاد مقدس شورای اسلامی شهر و روستا را به اعضای محترم شورای اسلامی شهر شبستر ، که با وظیفه شناسی ،همدلی و توجه به اصل دانش محوری و قانون مداری در حل مشکلات شهر و بلکه شهرستان شبستر تلاش می کنند، تبریک وتهنیت عرض نموده و اهتمام مجدانه اعضای خدوم و با درایت شورای اسلامی شهر را در پیشبرد اهداف متعالی شهر و شهرداری شبستر ، صمیمانه ارج می نهم.

همچنین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم ، بدینوسیله به معلمان و آموزگاران سخت کوش تبریک عرض می نمایم. امیدوارم که به لطف خداوند باریتعالی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)،با تلاش و اهتمام همه معلمان ، استادان و آموزگاران صبور این سرزمین شاهد شکوفائی هرچه بیشتر نونهالان ،نوجوانان ،جوانان و دانش آموزان عزیز شهر شهید پرور شبستر باشیم.

همچنین به پاس فرارسیدن یازدهم اردیبهشت ،نکوداشت روز جهانی کار و کارگر و به رسم تقدیر از خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف،مومن و صبور ایران اسلامی ،بالاخص کارگران زحمتکش ، متعهد و صدیق شهرداری شبستر، این فرصت را مغتنم دانسته و زحمات بی دریغ آنان را ارج می نهم. اینجانب ضمن تقدیر از کارگران متعهد و پر تلاش شهرمان ، این روز خجسته را به یکایک آنان شاد باش عرض نموده،توفیق و سلامتی همه عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

سید باقر موسویان _شهردار شبستر