دوشنبه ۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۲:۱۶
سیدباقر موسویان خبر داد :

ساماندهی محله چهل گزی شبستر انجام شد

سیدباقرموسویان شهردار شبستر صبح امروز از تکمیل آسفالت ریزی محله چهل گزی شبستر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شبستر ، سیدباقرموسویان شهردار شبستر صبح امروز از تکمیل آسفالت ریزی محله چهل گزی شبستر خبر داد و اظهار کرد : از عموم شهروندان فهیم و با فرهنگ محله چهل گزی شبستر به خاطر تاخیر در عملیات ساماندهی این محله که به دلیل شرایط آب هوایی امکان ادامه آن وجود نداشت عذرخواهی میکنیم .

سید باقر موسویان افزود : در راستای اجرای طرح بهسازی و ترمیم معابر سطح شهر شبستر ، عملیات مرمت معابر و همچنین زیر سازی و آسفالت محله چهل گزی انجام شد . شهردار شبستر با بیان این‌که رعایت استانداردها و کیفیت آسفالت درسطح معابر می‌تواند تأثیر خوبی در ایجاد شهری ایده آل داشته باشد گفت: با توجه به وضعیت نامناسب قسمت‌هایی از آسفالت کوچه‌ها و خیابان‌های سطح شهر شبستر، اجرای عملیات آسفالت معابر در حال انجام است.

وی از اجرای 4500 مترمربع آسفالت معابر به میزان 800 تن از ابتدای سال 97 تاکنون خبر داد و خاطرنشان کرد: هدف از انجام این اقدامات بهسازی و زیباسازی محیط، بهبود تردد خودروها، ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری است.

سید باقر موسویان افزود : پروژه ساماندهی محله چهل گزی شامل جدول گذاری به طول تقریبی 440 متر با اعتباری بالغ بر 396/000/000 ریال و زیرسازی به متراژ تقریبی 2574 متر مربع با اعتبار 500/000/000ریال و در انتها آسفالت ریزی به متراژ تقریبی 2574 متر مربع با صرف 413 تن آسفالت و اعتباری بالغ بر 619/000/000 ریال انجام شد و هم اکنون مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

با توجه به سیاست‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی شهرداری شبستر و در راستای تأمین رضایت شهروندان عزیز طرح آسفالت و روکش خیابان‌های اصلی و فرعی را به‌صورت جدی آغاز کرده و بر اساس اولویت‌بندی کارشناسان و درخواست همشهریان، تمامی معابر و خیابان‌هایی را که نیاز روکش و یا آسفالت دارند را سعی داریم آسفالت نماییم.

شهردار شبستر ضمن تشکر ازشهروندان محترم درخواست کرد با پرداخت به موقع عوارض خود، این شهرداری را در انجام خدمات بهتر و تسریع در پروژه های عمرانی یاری رسانند.

انتهای خبر /