چهارشنبه ۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۹:۳۶

پيام تبريک سید باقرموسویان شهردار شبستر به مناسبت روز خبرنگار

خداوند در ابتداي سوره‌ي قلم چه زيبا بيان فرموده، به قلم و آنچه که مي‌نويسند سوگند ياد نموده است و همين امر رسالتي بس عظيم بر عهده صاحبان آن نهاده‌ است.

به گزارش روابط عمومي شهرداری شبستر؛ پيام شهردار شبستر به اين شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

 «ن والقلم و ما یسطرون»

سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد.

خداوند در ابتداي سوره‌ي قلم چه زيبا بيان فرموده، به قلم و آنچه که مي‌نويسند سوگند ياد نموده است و همين امر رسالتي بس عظيم بر عهده صاحبان آن نهاده‌ است.
هفدهم مردادماه هر سال، يادآور کوشش خستگي ناپذير و فداکاري بارز کساني است که رسالت هميشگي خود را آگاهي بخشي به جامعه و نورافکندن بر تاريکخانه جهل و تعصب تعريف کرده اند؛ آنان که با سلاح قلم و ثبت تصاوير بي کم و کاست از دغدغه هاي همنوعان شان، در راه اعتلاي روزافزون جامعه و رشد و توسعه همه جانبه گام بر مي دارند و در اين مسير دشوار و پر فراز و نشيب، شجاعانه راه مي پيمايند. 
خبرنگاران تجسم امانت ، مسئولیت ، تعهد ، دلسوزی و وظیفه اند و وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند و همواره در عمق جامعه حضور دارند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای مرهون تلاش های شبانه روزی آنها است و هفدهم مردادماه روز خبرنگار ، یادآور حماسه آفرینیهای شهید محمود صارمی است که تا آخرین لحظه در سنگر دفاع از عزت و شرف خبرنگاری شجاعانه ایستادگی کرد و با نثار خون خود حق جویی ، حق گویی را به تصویر کشید تا حقیقت در تاریخ زنده بماند .
اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران بخصوص اصحاب رسانه و اطلاع رسانی شهرستان شبستر ، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت‌های مجموعه شهرداری شبستر قدردانی نموده و برای شما خبرنگاران متعهد و کوشا، که آگاهی را حق مردم می دانید و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه ی هم نوعان خود خستگی ناپذیر و پر تلاش می کوشید سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از خداوند متعال خواهانم.
سید باقر موسویان -شهردار شبستر