چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۳:۵۹
از 7 اسفند ماه آغاز می‌شود؛

تخفیفات ویژه شهرداری شبستر در پرداخت عوارض

سید باقر موسویان شهردار شبستر از ارائه تخفیفات ویژه شهرداری در پرداخت عوارض و بهاء خدمات از 7 اسفند ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شبستر ، سید باقر موسویان ، با اشاره به تصویب لایحه ارائه تسهیلات و کاهش ویژه شهرداری شبستر در پرداخت عوارض و بهاء خدمات در شورای اسلامی شهر شبستر اظهار کرد: در سال جاری طی لایحه‌ای که به منظور پرداخت عوارض و بهاء خدمات مودیان شهرداری به تصویب رسیده است عوارض ابقای اعیانی ها (زیربنا ، پذیرش ، پیش آمدگی در معابر ) و اینکه ضریب پرداخت نقدی ماده 4 تعرفه عوارض محلی تا آخر سال 1397 از 80% به 75% کاهش یافت و برابر بند 16 ذیل ماده 80 قانون تشکیلات شوراها مورد تصویب اعضای شورای اسلامی شبستر قرار گرفت.
وی در خصوص زمان‌بندی اجرای این طرح  افزود: از امروز 7 اسفند این طرح آغاز شده و تا پایان سال جاری ادامه دارد.
شهردار شبستر با اعلام میزان تسهیلات ارائه اظهار کرد: شهروندان در صورت پرداخت نقدی و یکجای عوارض و بهای خدمات از 25 درصد کاهش عوارض بهره‌مند می‌گردند .
موسویان خاطرنشان کرد: در خصوص جرایم ماده 100 گفت: در سال جاری جرایم ماده 100 شامل کاهش و ارائه تسهیلات نخواهد شد ولی امکان تقسیط این جرایم وجود دارد.
سید باقر موسویان یاد آور شد: با پرداخت عوارض تهیه و ایجاد زیرساخت‌های شهری شکل گرفته و با دریافت این مبالغ از شهروندان، شرایط لازم برای ارائه بهتر خدمات در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری تأمین می‌شود که از جمله آن می‌توان به آسفالت معابر، جمع‌آوری پسماندها، ایجاد و نگهداری فضای سبز و توسعه و احداث خیابان‌ها اشاره کرد.
انتهای پیام/