شنبه ۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۱:۳۳
شهروند خوب ، شهر زیبا را می سازد :

 حاج رشید ارتجاعی یکی ازخوش حسابترین شهروندان شبستر

در اولین روزهای کاری شهرداری شبستر یکی از خوش حسابترین شهروندان شهر شبستر به نام حاج رشید ارتجاعی با پرداخت عوارض سطح شهری و عوارض کسب و پیشه نشان داد که شعار شهروند خوب ، شهر زیبا را میسازد در عمل محقق میشود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شبستر ، در اولین روزهای کاری شهرداری شبستر یکی از خوش حسابترین شهروندان شهر شبستر به نام حاج رشید ارتجاعی با پرداخت عوارض سطح شهری و عوارض کسب و پیشه نشان داد که شعار شهروند خوب ، شهر زیبا را میسازد در عمل محقق میشود.
حاج رشید ارتجاعی یکی از کسبه بازار شبستر می باشد که در شغل فروشندگی ترازو و باسکول و گاوصندوق در پایین راسته بازار کنار مسجد محمدیه فعالیت می کند. وی با وجود اینکه مسن و متولد 1309 است توانایی جسمی آن چنانی ندارد در اولین روزهای سال جدید اقدام به پرداخت عوارض خود نموده تا در عمران و آبادانی شهر شبستر یک قدمی موثر بردارد.
شهر و شهروند موجوداتی با پیوندهای ارگانیک، که برای رشد و تعالی به همدیگر نیاز داشته و اگر این نیاز متقابل در ظرف زمانی خاص خود تامین شود می‌توان امیدوار بود که شهروند خوب و شهر ایده آل شکل می‌گیرد، اما اگر این مهم محقق نشود هر دو سوی این سیر ارتباطی بازنده خواهند بود و علاوه بر اینکه شهر، منابع خود را هدر می‌دهد، شهروند هم عمر خویش را فدای مسائلی می‌کند که هیچ سودی برای او نخواهد داشت.
شهروند، پایه‌گذار شهر خوب است و سبب آبادی شهر می‌شود و شهر آباد هم شهروند خوب را پرورش می‌دهد.
#روابط_عمومی
#شهرداری_شبستر