یکشنبه ۱۳۹۹/۲/۷ - ۹:۲۴

شهرداری شبستر در خط مقدم ضدعفونی کردن اماکن و معابر شهر شبستر 

با تلاش شبانه روزی همکاران واحد آتش نشانی و خدمات شهری شهرداری شبستر  مراکز عمومی از جمله، معابر سطح شهر ، مساجد، سرویس های بهداشتی ، مغازه ها و کلیه واحد های خدماتی و تجاری در خیابان های شهر شبستر روزانه ضدعفونی می شود .

به گزارش روابط عمومی شهرداری شبستر ، با تلاش شبانه روزی همکاران واحد آتش نشانی و خدمات شهری شهرداری شبستر  مراکز عمومی از جمله، معابر سطح شهر ، مساجد، سرویس های بهداشتی ، مغازه ها و کلیه واحد های خدماتی و تجاری در خیابان های شهر شبستر روزانه ضدعفونی می شود .

تلاشجهادیبرایشکستکرونا

 ادامه عملیات ضربتی ضدعفونی کردن سطح شهر شبستر همچنان انجام خواهد گرفت.

سید باقر موسویان شهردار شبستر  : 

مجموعه تلاشگران شهرداری شبستر به صورت شبانه روزی تمام توان و همت خود را به کار گرفته اند تا با ضدعفونی کردن اماکن عمومی سطح شهر با کرونا ویروس مقابله کنند و از همه مردم فهیم و بافرهنگ شبستر تقاضا داریم با رعایت  اصول بهداشتی کرونا ویروس را شکست دهیم .

اقدامات پیشگیرانه شهرداری  شبستر در جهت مقابله با کرونا ویروس

💢ضد عفونی کل شهر به صورت مستمر در طول شب و روز

💢آموزش همگانی و اطلاع رسانی از طریق فضای مجازی ، نصب بنر، تلویزیون شهری،  توزیع بروشور های آموزشی، صدور هشدارها و پیام های صوتی در سطح شهر 

💢کاهش ۳۷ درصدی عوارض ساختمانی و کسب و پیشه تا پایان اردیبهشت ماه به جهت جلوگیری از مراجعه شهروندان به شهرداری

💢تامین و تحویل مواد ضد عفونی کننده برای تعدادی از گروه های جهادی

💢تهیه و توزیع بسته های بهداشتی بین پاکبانان های شهرداری و آموزش و توجیه خانواده‌های ایشان توسط کارشناسان بهداشت و درمان و شهرداری  شبستر

روابط شهرداری و شورای اسلامی  شبستر